top banner desktop 2
top banner mobile 2
  1. You are here:
  2. בסט קליניקס
  3. »טיפולי שיניים
  4. »אני רוצה חיוך יפה

אני רוצה חיוך יפה

לא כולנו דוגמנים של 'קולגייט', אבל אם נצליח לשפר את החיוך שלנו, הודגם מחקרית כי סיכויינו למצוא בן זוג, ואפילו להצליח בראיונות עבודה - עולים משמעותית. גם אם סתם נציץ במראה ונראה שם חיוך יפה יותר, עשוי הדבר לשפר את מצב רוחנו. הציצו בסרטונים ובכתבות הבאות, או הורידו לכם את חוברות ההסברה חינם כדי לגלות איך תוכלו לשפר את חייכם בקלות.

ציפויי החרסינה הטובים בעולם

האם אפשר לתת לך חיוך חדש ומדהים בשתי פגישות, במהירות, וללא כאב? בעבר היו אלה "לומינירס"- ציפויי החרסינה הטובים בעולם שהגיעו לישראל בתחילת שנות האלפיים. כיום, ניתן לייצר ציפויי שיניים מעולים מחומר הנקרא E-max תוך שעות ספורות בתכנון ממוחשב.

גשרים וכתרים מחרסינה

המונח: "שיקום הפה ברפואת שיניים" מתייחס למצב בו יש שיניים חסרות בפי המטופל. השלמת השיניים יכולה להתבצע גם באמצעות גשרים, שתלים או כתרים מחרסינה.

הלבנת שיניים

מי לא היה רוצה חיוך של כוכב קולנוע? לבן, צחור, מושלם.... הלבנת שיניים היא צעד פשוט וזול בדרך לחיוך מושלם.

כיצד מבצעים כתרי חרסינה של LAVA?

אחוז גדול מתוך האוכלוסייה, צריך לבצע כתרים בשלב זה או אחר במהלך חייו. חלק מהאנשים אינם יכולים לקבל את הכתרים הרגילים המכילים מתכת אליה הם רגישים. אחרים מבקשים פתרון אסתטי טוב יותר על האלטרנטיבות הקיימות. הדרישה מצד הלקוחות לאסתטיקה משופרת ועמידות לאורך טווח הובילו את החוקרים לפתח פתרונות חדשים כמו כתרי לאבה (LAVA). מחפשים טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר? תכניסו ללקסיקון את הלאבה.

יישור שיניים

ישור שיניים הוא עוד כלי שיש לרופאי שיניים בדרך להעניק למטופליהם איכות חיים. איכות החיים מורכבת מהאפשרות לאכול ולדבר כראוי, וגם ממתן מענה לצרכים חברתיים אסתטיים.

תיקון שן קדמית שבורה על ידי ציפוי חרסינה או השלמת כותרת

איך לתקן שן שבורה קדמית? השלמת כותרת או ציפוי חרסינה

סנאפ-און-סמייל - חיוך ב'קליק'

שיטה חדשה מארה"ב בשם: Snap-On-Smile(שלצורך המאמר נקרא לו בתרגום חופשי: "חיוך בקליק") מאפשרת לך לקבל חיוך זוהר, ממש כמו של הכוכבים, בשתי פגישות בלבד.

הלבנת שיניים לכל החיים – אמת או בדיה?

אם שקלת לבצע הלבנת שיניים, אלא אם ביצעת ציפויי חרסינה עליך לדעת: לא משנה באיזו שיטה תבצע את התהליך, בסופו של דבר ההבהרה דועכת. הדעיכה אורכת כ-3 שנים ואז הגוון חוזר למצבו המקורי בדרך כלל.

חשיבות ניקוי אבנית לשמירה על החיוך

ניקוי אבנית-מדוע כה חשוב? שאל כל רופא שיניים, כדי לשמור על חיוך מושלם ועל שיניים לבנות, אין טעם ללכת על הלבנת שיניים ישר. כדאי לפני הכל לנקות את האבנית מהשיניים שלנו.

ישור שיניים - איך מניחים את הברזלים על השיניים

יישור שיניים מתבצע בדרך כלל אצל מומחה ליישור שיניים או לחילופין אצל רופא שיניים שעבר בדרכה מיוחדת בביצוע ישור שיניים. על אף שניתן היום לבצע ישור שיניים באמצעות סדים שקופים (לדוגמא: אינביזייליין) ברוב המכריע של המקרים עדיין שמים על השיניים סמכים, או בסלנג: ברזלים. ניתן לשים היום סמכים צבעוניים, שקופים, או ממתכת. גם הגומיות התופסות את פסי המתכת שעוברים בין הסמכים יכולות להיות שקופות או צבעוניות.

סנטר נסוג - טיפול בהזזת לסת

כל התינוקות חמודים להפליא. העניין הוא שככל שעובר הזמן, אנו מתפתחים בצורה שונה, ובחלק מהמקרים אנו מקבלים מצב שבו הסנטר ממש שקוע. מצב זה, המאופיין בכך שעצם הלסת התחתונה מפותחת משעותית פחות מעצם הלסת העליונה, יוצר בעיה אסתטית, שחלק מהאנשים יעשו לא מעט כדי לשפר אותה. 

יישור שיניים למבוגרים ולילדים

השיניים שלנו אינן ממושמעות כמו שאנו רוצים שהן תהיינה. במקרים בהם קיימת צפיפות בחלל הפה או שיניים אחרות שמפריעות לגדילתן - הן עשוייות לדחוק זו את זו ולצמוח בצורה עקומה.

הלבנת שיניים באופן טבעי- חלק א'

תמיד חלמתם על שיניים יפות ולבנות? אתם לא לבד. חיוך לבן ובהיר ושיניים לבנות מקרינים בריאות ואסתטיקה, גורמים לקרובים אליכם לשפוט אתכם באופן חיובי ועוזרים להעלאת הביטחון העצמי שלכם.

הלבנת שיניים באופן טיבעי

דרכים להלבנת שיניים באופן טבעי

הלבנת שיניים באופן טבעי- חלק ב

בהמשך למאמר הקודם בנושא, בו נבחנו הסיבות לביצוע הלבנת שיניים באופן טבעי, מאמר זה יסקור את מגוון השיטות לביצוע הלבנת שיניים טבעית. שיטות אלו נאספו מפורומים ואתרים העוסקים ברפואה אלטרנטיבית ותרופות סבתא, ולכן, אנחנו מבקשים לקבל את השיטות כהמלצה בלבד

סיכונים ותופעות לוואי בביצוע הלבנת שיניים

הלבנת שיניים – סיכונים ותופעות לוואי

הלבנת שיניים ביתית מול הלבנת שיניים במרפאה

בשנים האחרונות, הלבנת שיניים הפכה לפרוצדורה נורמטיבית ונפוצה ומטבע הדברים, היצע הדרכים והשיטות להלבנת שיניים, גדל משמעותית ומתאים את עצמו לרמת המודעות הקיימת.

כתרי זירקוניה יתרונות וחסרונות

כתרי זירקוניה – המילה האחרונה ברפואת השיניים. רפואת שיניים התפתחה בעשור האחרון לאין שיעור. ביצוע הציפויים הוא עוד דרך של הלבנת שיניים - מהירה ויפה לאין שיעור מהשיניים המקוריות שקיבלתם.

כמו מיליון דולר - תכשיטי שיניים

טרנד בתאוצה: תכשיטי שיניים ! ומה הכי נפוץ? יהלומים!?!

מי ביקש הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים היא טיפול שיניים מבוקש. מי הוא קהל היעד העיקרי לטיפול?

ציפוי חרסינה לומינירס

החשיבה הקוסמטית שמאחוריי ציפוי חרסינה לומינרס

הלבנת שיניים - תרופות סבתא

הלבנת שיניים היא מטרה אליה ניתן לחתור במגוון דרכים, ואכן, כיום, ישנן דרכים רבות המשלבות טיפולי הלבנת שיניים באמצעים כימיים או דרך פגישות עם רופאי שיניים. לצד הלבנה אצל רופא שיניים, ישנן גם דרכים טבעיות יותר, אותן אפשר לנקוט עצמאית בבית ללא צורך לגשת אל מרפאת שיניים. במאמר זה נסקור כמה מהשיטות באמצעותן ניתן לבצע הלבנת שיניים בדרך טבעית יותר.

כתמים על השיניים

למה נוצרים כתמים לבנים בשיניים?

סוגי ציפויים לשיניים

אנחנו חיים במציאות שבה למראה האסתטי ישנה חשיבות רבה, ולכן מי שסובל ממראה שיניים שאינו אסתטי בדרך כלל עושה מאמצים מירביים כדי לטפל בסוגייה.

שיניים עקומות - להקדים תרופה למכה

שיניים עקומות - להקדים תרופה למכה ע"י יישור שיניים. יישור שיניים לא נחשב בעבר לטיפול שגרתי, שכן לא תמיד יכלו המטופלים לעמוד בעלויות הכרוכות בו

מה גורם לצבע שיני להשתנות?

אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על צבע השן ומחייבים ביצוע הלבנת שיניים על מנת להחזיר להן את צבען הטבעי, הוא הזמן.

הלבנת שיניים ביתית

איך עושים הלבנת שיניים? האם זה הורס את השיניים או שמדובר בטיפול בטוח לחלוטין?

שיניים לבנות

איך שומרים על שיניים לבנות?

הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה

הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה היא אולי הדרך המוצלחת ביותר להלבנת שיניים.

הפתרון לחיוך מושלם

ציפוי חרסינה לומינרס - הפתרון לחיוך מושלם!

יישור שיניים למבוגרים

שיטות ליישור שיניים למבוגרים

יישור שיניים בגיל "מבוגר"

יישור שיניים אצל רופאי שיניים: לעולם לא מאוחר מידי

צריך מידע? מתלבט? שאל אותנו:

לחץ כאן כדי לשלוח לנו צילומים לחוות דעת שנייה