1. You are here:
 2. בסט קליניקס
 3. »טיפולי שיניים
 4. »אני רוצה חיוך יפה
 5. »ציפויי החרסינה הטובים בעולם - לומינירס
מהו הצורך הרפואי שלך?
איתור מרפאה קרובה
ציפויי החרסינה הטובים בעולם - לומינירס

ציפויי החרסינה הטובים בעולם - לומינירס

האם אפשר לתת לך חיוך חדש ומדהים בשתי פגישות, במהירות, וללא כאב? "לומינירס"- ציפויי החרסינה הטובים בעולם הגיעו סוף סוף לישראל!

החיוך שלך צריך להראות טבעי, ולא לבייש אותך. חברה מארצות הברית הצליחה לפתח לפני מספר שנים ציפויי חרסינה חדישים ועמידים מאד בשם 'לומינירס' (Lumineers). עם הציפויים האלה אפשר לקבל חיוך מושלם בקלות מדהימה. שלא כמו טיפולי שיניים אחרים, בעת ביצוע ציפויים אין זריקות ואין כאב, כך שאין שום סיבה לחשוש. ברוב המכריע של המקרים לא מורידים כל שכבה מהשיניים שלך, כך שאין פגיעה בבריאות השן. החיוך שלך יישאר צחור ויפה לשנים רבות ,יותר צחור מאשר הלבנת שיניים, והכי טוב: אחריות של החברה המייצרת לכל החיים!!!

באילו בעיות עוזרים טיפולי שיניים אלו? למי זה מתאים?

 • שיניים שבורות ומוכתמות
 • שיניים עם רווחים
 • מחיוך סביר לחיוך מדהים
 • משיניים "ערפדיות" לשיניים ישרות
 • דוגמאות לשיפור בחיוך

pic-20

 • מחליף גשרים וכתרים ישנים
 • מיישר שיניים עקומות
 • שיניים לא אחידות
 • הלבנה שלא דועכת של שיניים אפורות

pic-21

אז איך זה עובד בדיוק?

באים אל רופא שיניים שעבר הדרכת לומינירס לייעוץ חינם. במהלך פגישת הייעוץ מבצעים צילומים ושולחים אותם לחברה. אחרי יומיים מקבלים תמונה משוערת של החיוך העתידי שלך. כן, אפשר לראות מראש ואז להחליט, בלי לשלם כלום מראש.

אם אחרי שראית את התמונה החלטת לשפר את החיוך שלך, לוקחים מידה של השיניים, ושולחים אותה לחברת DENMAT בארה"ב. אחרי כשבועיים מקבלים את ציפויי החרסינה החדשים שלך, ומדביקים אותם לפה. כזה פשוט.

רגע, אם לא מורידים שכבה מהשן, האם החיוך החדש לא יהיה בולט יותר?

הציפויים החדישים בנויים משכבה דקה מאד. רק 0.3 מ"מ! הם דקים כמו עדשות מגע. כמובן שכל שכבה שמדביקים על השן מעבה אותה, אבל ה'לומינירס' דקים כל כך, שקשה להרגיש בהבדל.

הציפויים כה דקים!

pic-22

רגע,אם זה כל כך דק,זה לא יישבר?

חזיתות החרסינה מיוצרות מהחרסינה החזקה ביותר בשוק. מחקרים הראו שהחרסינה המוזרקת של Cerinate היא בעלת חוזק לכיפוף ואמינות גבוהים יותר בהשוואה למוצרי חרסינה אחרים המכילים חלקיקים גדולים יותר. חרסינת Cerinate היא היחידה שמגובה במחקרים מבוססי-ראיות של יותר מ-20 שנות הצלחה קלינית.

שמעתי כבר על ציפויי חרסינה בעבר. מה השתנה כאן?

עד היום נמנעו במרפאתנו לבצע ציפויי חרסינה. הסיבה לכך הייתה שלפי מחקרים, ציפויי חרסינה רגילים נופלים מהפה תוך 10 שנים ב-58% מהמקרים! לפני חודשים מספר, פתחה חברת DENMAT נציגות בישראל, וכיום ניתן לבצע בארץ מה שבארצות הברית יודעים לעשות כבר שנים רבות. ציפויי ה'לומינירס' חזקים יותר, והדבק הייחודי באמצעותו מצמידים את הציפוי לשן יעיל כל כך, שאנו מרגישים בטוחים ב-100% לבצע את הטיפול הזה.

כמה אחריות תהיה לי?

חברת DENMAT נותנת אחריות לכל החיים. במסגרת האחריות היא תחליף ציפויי שנשבר פעם אחת. אנחנו נותנים אחריות מליאה של המרפאה ל-5 שנים, ולאחר מכן נחייב אותך בעלות סמלית בלבד בגין ההדבקה מחדש.

רגע אחד... הפסקת קריאה לצורך סרטון זריז של אנימציה המדגימה הדבקת ציפוי חרסינה:

כמה זה עולה?

החיוב בגין הציפויים מבוצע בעבור כל שן בנפרד. החברה מדגישה כי על מנת להגיע לתוצאה אסתטית, יש לבצע 4 שיניים או 8, ולא פחות. עלות של רביעיית ציפויים עשויה לעלות פחות מ-300 שקל לחודש.

הצגת מקרים:

לפני

אחרי

מה תוקן כאן?

pic-88

pic-89

שיניים שחוקות ואפורות וגשרים ישנים.

pic-90

pic-91

צורת שיניים לא יפה, בלי כתרים, בלי זריקות, בלי מתח!

pic-92

pic-93

 

סגירת רווחים. בלי יישור שיניים – בלי, בשתי פגשיות קצרות!

pic-94

pic-95

כתמים וצביעה על השיניים, ההלבנה של הציפויים לעולם לא תרד.

איתור מרפאה קרובה

מלאו פרטים לקבלת חוות דעת מומחה