top banner desktop 2
top banner mobile 2
  1. You are here:
  2. בסט קליניקס
  3. »טיפולי שיניים
  4. »הכל על שתלים דנטליים

הכל על שתלים דנטליים

אנשים רבים מתענינים היום בנושא של השתלות שיניים. שתלים הם אחת השיטות הטובות ביותר להשלמת שיניים חסרות, או לסיוע בעיגון של אביזרים שונים בחלל הפה, כגון תותבות נשלפות. שתלים הם אולי הפיתוח הדרמטי ביותר של רפואת השיניים ב-50 השנה האחרונות! קרו כל מה שיש למומחים שלנו ללמד אתכם לפני שאתם מחליטים איזו השתלת שיניים לבצע ואצל איזה רופא שיניים לעשות זאת.

סובל מתותבות? קבל שיניים קבועות תוך 3 שעות!

אמרו לך שצריך בניית עצם או הרמות סינוס לפני השתלת שיניים?

שיטות חדשות מייתרות את הצורך בניתוחים אלו, חוסכות לך כסף ומקצרות את ההמתנה הארוכה.

שתלים דנטליים לביצוע השתלות שיניים

שתלים דנטליים נמצאים בשימוש כמה עשרות שנים.למעשה המצאת שתלים נעשתה עוד בשנות הארבעים, אולם הם נכנסו לשימוש פופולרי יותר בישראל בתחילת שנות השמונים.

 

בניית עצם למחוסרי עצם לפני השתלות

שתלים דנטאליים הם הפיתרון המועדף בכל מקרה של חוסר שיניים, זהו הטיפול הכירורגי הפופולארי ביותר ברפואת שיניים שעשה את המהפכה במודרניזציה של עולם רפואת השיניים. אך מה עושים במקרים בהם עצם הלסת קטנה מידי לשתלים?

הרמת סינוס - המדריך המלא

שתלים דנטליים פותרים בעיות של חוסר שיניים, של תותבות שלא יושבות כמו שצריך, ועוד הרבה בעיות נספות שתקצר היריעה מלהכיל.

איך לותר על הרמת סינוס באמצעות שתלים דנטאלים קצרים!

שתלים דנטאלים. זה מה שיפתור את הבעיה , כך אמר רופא השיניים שלכם. על מה הוא מדבר בעצם?

השתלות שיניים - שתלים בזאליים \ שתלי דיסק

אנשים רבים סובלים ללא שיניים. רבים מהם נאבקים בתותבות שאינן מתאימות לפיהם, או מלעיסה לא טובה עקב חוסר שיניים חלקי.

בניית עצם סביב שתלים שנחשפו

שתלים דנטליים אינם חסינים לפגעי הזמן. דלקות חניכיים יכולות לגרום לנסיגה של העצם התומכת סביבם, ואז תהיה להם פחות תמיכה, שלא לדבר על הבעיה האסתטית שנוצרת סביב לשתל.

הרמת סינוס באמצעות בלון

הרמת סינוס היא תהליך מקדים לביצוע שתלים. התהליך מבוצע באזורים בהם חסרה עצם בחלק האחורי של הלסת העליונה.

שימור רכס - בניית עצם אחרי עקירות

יש אמרה ידועה באנגלית שאומרת: טיפה אחת של מניעה חוסכת ים של הוצאות עתידיות. לא כולם יודעים כי אחרי עקירות העצם שתמכה בשן נספגת, ומאבדת כ- 30% מגובהה. אם אתם מתכננים לשקם מחדש את האזור בו נעקרה השן באמצעות שתלים דנטליים בעתיד הקרוב או הרחוק, כדאי לשקול ביצוע של שימור רכס.

הרחבת עצם צרה לצורך ביצוע שתלים

כאשר שיניים חסרות, יש צורך להשלים אותם. אחת הדרכים להחזיר את התפקוד, החיוך והאכילה בצורה אולטימטיבית ניתן לבצע שתלים דנטליים. לצורך ביצוע שתלים אנו זקוקים לנפח עצם מינימלי, אבל לעיתים, גם כשהעצם גבוהה מספיק, היא צרה מדיי. דר' מאיר אבירם, ממרפאות 'טיפול בחיוך' המבצעות השתלות שיניים מורכבות, סוקר שיטה שיכולה לעזור גם לאלו שאמרו להם שאין להם מספיק עצם לביצוע שתלים.

שתלים חובקים סב-פריאוסטליים

שתלים סב-פריאוסטליים הם סוג של שתלים דנטליים בו נעשה שימוש בשלבים המוקדמים של עידן השתלות שיניים. קשה מאד למצוא ספרות עליהם דרך האינטרנט שכן הם בוצעו בערך משנת 1945 ועד תחילת שנות ה-70. בעידן זה להזכירכם, לא הייתה קיימת עוד רשת האינטרנט, גיבוי המידע בוצע על גבי ספרים בספריות של האוניברסיטאות, אליהם הנגישות מוגבלת. מעט המידע שהצלחתי לגלות לצורך מאמר זה הגיע מדפים הכתובים במכונת כתיבה ישנה. 

הרמת סינוס סגורה באמצעות שתל iRaise

הרמת סינוס נתפסה במשך שנים רבות אירוע בעייתי מבחינת המטופל. נצפו לא מעט מקרים של כאב ונפיחות לאחר ביצוע הרמת סינוס. היום עם שימוש בתרופות מיוחדות ניתן להוריד את התופעות הנ"ל למינימום, אולם רבים היו מעדיפים להימנע מביצוע כירורגיה בכלל, ואם אין ברירה, לעבור אותה בצורה כמה שפחות פולשנית. אם אתם רוצים להבין מאמר זה לעומקו, כדאי לכם לקרוא קודם כל את המאמר הרמת סינוס המדריך המלא.

איך להסתדר טוב יותר עם תותבות אם אתה לא רוצה שתלים!

ישנן מספר סיבות שאדם ירצה להמשיך להרכיב שיניים תותבות. ד"ר אבירם מספר, כי מרבית המטופלים שפגש הרגישו בסדר גמור עם התותבות העליונות שלהם.

בחירת מרפאה לביצוע השתלת שיניים

השתלת שיניים- איך נבחר מרפאה שתבצע? החלטתם לבצע השתלות שיניים? הרשו לנו קודם כל לברך אתכם, והרשו לנו לעזור עם קצת הכוונה מהמבינים בתחום.

שתלים - אספקטים נוספים

שתלים - סיכונים ותופעות לוואי

שתלים דנטליים - סוגים שקיימים בשוק

ניאלץ להודות לשוודים על המצאתם של שתלים דנטליים, כי שם הם הופיעו לראשונה לפני כ-40 שנה.

כיצד נבחר מומחה בשתלים דנטליים?

כיצד לבחור רופא שיניים המתמחה בתחום של שתלים דנטליים? בישראל, אין מומחים לביצוע שתלים דנטליים. פשוט אין התמחות כזאת... אז אל מי ללכת? 

רופאי שיניים "יסדרו" לך פה חדש: שתלים דנטליים ושורשים מלאכותיים

רופאי שיניים שמתמחים בביצוע שתלים, מבצעים השתלה של שן חסרה או מתקנים שן קיימת פגומה. שן פגומה יכולה להיפגם כתוצאה ממחלת חניכיים או עששת.

השתלות שיניים

אנשים רבים סובלים ללא שיניים. רבים מהם נאבקים בתותבות שאינן מתאימות לפיהם, או מלעיסה לא טובה עקב חוסר שיניים חלקי

כל מה שצריך לדעת על שתלים ועל השתלות שיניים

עומדים בפני ניתוח השתלת שיניים? ראשית כל, הרשו לנו לברך אתכם על ההחלטה הבריאה.

הגורמים המשפיעים על הצלחת השתלה

שתלים דנטאליים- כיצד נמנעים מסיבוכים אפשריים?

שתלים דנטליים – תשובות לשאלות נפוצות

ביצוע שתלים דנטליים הוא פרוצדורה מורכבת, שעלולה להיראות מסובכת ביותר למי שלא יודע דבר על התחום. רופאי שיניים יכולים לענות על כל השאלות שיכולות לצוץ למטופל שנדרש לבצע שתלים דנטליים

רופאי שיניים מספרים 7 עובדות שכדאי לדעת על שיניים תותבות

הידעת, כי רופאי שיניים רבים ממליצים על החלפת תותבות בכל שבע שנים?

שתלים דנטליים - מה מחירם - חלק ב

כיצד למצוא את המחיר הטוב ביותר עבור שתלים דנטליים? חלק ב'

טיפולי שיניים הכוללים שתלים

שיניים לבנות ונוצצות הן אחד ההיבטים החשובים יותר של חיוך מושלם. אך לא כולם נמצאים בשלב בו הם מקווים לשיניים לבנות, כמו שהם עוד נמצאים בשלב בו הם מלאי תקווה לסט מלא של שיניים בריאות.

מומלץ-שתלים דנטאלים

מדוע שתלים דנטליים הם הטיפול האולטימטיבי להחלפת שן

מה חדש בעולם השתלים?

חברות התרופות משקיעות כספים רבים בפיתוח תרופות למחלות, אבל פחות בפיתוח פתרונות למחלות נדירות, וזאת מסיבות כלכליות. ככל שיהיו יותר אנשים הלוקים במחלה מסוימת, כך גדול הסיכוי שיפתחו עבורה תרופות. אנשים רבים בעולם סובלים מחוסר שיניים, וסובלים מתותבות. בהתאם, תחום השתלים ברפואת השיניים הוא תחום "בוער" ופיתוחים חדשים קמים חדשות לבקרים. המאמר נכתב ב-2013, אך יש להניחח כי חודשים ספורים לאחר כתיבתו כבר יהיה לוקה בחסר כי יהיהו פיתוחים חדשים. בכל מקרה, קראו - שווה לדעת.

שתלים ורוק

חשיבות הרוק בשמירה על שיניים ועל שתלים רבה, אך זה נושא אחד אליו בדרך כלל לא מקדישים יותר מדיי תשומת לב.

שתלים או שיניים תותבות?

אחוז המבוגרים באוכלוסיה צפוי לעלות ב-30% בעשורים הקרובים. כן, ההערכה היא כי בעתיד הקרוב, יתווספו לאלו מהם שהם מחוסרי שיניים אחוז לא מבוטל וזאת עקב מחלות חניכיים או שיניים רקובות.

צריך מידע? מתלבט? שאל אותנו:

לחץ כאן כדי לשלוח לנו צילומים לחוות דעת שנייה