top banner desktop 2
top banner mobile 2

מאמרים נוספים

טיפולי שיניים לילדים? בזמן הריון? אילו סוגים של רופאי שיניים קיימים בארץ ומה מצב רפואת השיניים בישראל? קראו מאמרים ממגוון נושאים על מצבים שונים, למדו לספר בדיחות על רופאי שיניים ועוד..

קרינה בצילומי שיניים - האם רופאי שיניים עובדים עליכם?

האם רופא שיניים מספר לכם כל מה שצריך על קרינה בעת ביצוע צילומי שיניים?

טיפולי שיניים לחולי סוכרת

ידוע כי סוכרת מעמידה את הסובלים ממנה, בסיכון ממצבים רפואיים שונים הכוללים בעיות עיניים, רגליים, כליות ולב.

טיפול שיניים בילדים

מתי מתחילים לטפל בשיניים אצל ילדים? באיזה גיל בוקעות השיניים ומה הוא הסדר הנכון לבקיעה?

אתרים בתחום השתלת שיניים שאהבנו

להפתעתנו גילינו שאתר מרפאות שיניים מומלצות בישראל, איננו היחידי בעולם הנוגע לביצוע טיפולי שיניים בכלל, או השתלת שיניים בפרט. ליקטנו עבורכם אתרים מומלצים נוספים הנוגעים לתחום. נכון שרק אצלינו תמצאו חוברות הדרכה להורדה חינם, שהכתיבה אצלנו לא מיועדת לרופאי שיניים בלבד אלא לכל אדם שמעוניין לדעת יותר, ואפילו נכון שאצלנו יש יותר סרטונים מכל מקום אחר, אבל מה אכפת לנו לפרגן?

טיפול שיניים בהריון

חשוב אם כן, לכל אשה המתכננת הריון, לעבור בדיקת רופא שיניים, ולוודא כי מצב שיניה תקין.

קצת בדיחות על רופאי שיניים...

רופא שיניים אחד, לא משנה מאיזו עדה... קבלו צרור בדיחות על רופאי שיניים שתוכלו לתשתף עם הרופא המטפל בכך ולהקל על המתח בביקור הבא שלכם במרפאת שיניים.

ציוד בתוך מרפאות שיניים - מכשירים של רופא שיניים

רופא שיניים נעזר בציוד רפואי ובמכשירים משוכללים העוזרים לו לבצע טיפולי שיניים מצויינים . חוץ מהכסא הדנטאלי עליו אתם יושבים, ישנם עוד מכשירים רבים בסביבת העבודה של אותו רופא שיניים.

צילומי רנטגן דיגיטליים

מרפאות שיניים וצילומי רנטגן (רדיוגרפיה דיגיטלית) - קבלו מידע כללי.

רופאי שיניים – כל ההתמחויות

כל ההתמחויות של רופאי השיניים

טיפול שיניים לתינוקות

טיפול שיניים אלטרנטיבי לתינוקות

עישון פסיבי פוגע בשיניים

מחקר שנעשה באוניברסיטת רוצ'סטר מצא שילדים החשופים לעישון פאסיבי של הוריהם נוטים לפתח יותר מוקדי עששת בשיניהם. נמצאה כמות כפולה של מוקדי עששת בשיניים נשירות וקבועות אצל ילדי מעשנים לעומת לא מעשנים.

רפואת שיניים בישראל

ישראל כמעצמה בתחום מרפאות השיניים

כיצד למצוא רופא שיניים מומחה לילדים?- ב

במאמר הקודם בנושא, נוכחנו לדעת כי על מנת ליצור אוירה מרגיעה ומקבלת, אשר הילד יוכל לשהות בה ולעבור טיפולי שיניים בלי התמודדות עם לחצים ופחדים, יש להקפיד על שני דברים עיקריים: בחירת רופא שיניים המוחה לילדים, ואיתור מרפאת שיניים ייחודית, המתאימה לקבלת ילדים.

מרפאת שיניים בראשון לציון – טיפול בחיוך

עבור כלל תושבי ראשל"צ והסביבה, וגם תושבי תל אביב ואף צפונה משם, טיפולי שיניים שוטפים וסדירים מומלץ לקבל במרפאת השיניים "טיפול בחיוך" הממוקמת במרכז ראשון לציון.

סיכונים בשימוש בשיניים תותבות ישנות

שיניים תותבות בלתי יציבות - כל הסיכונים...

טיפולי שיניים בזמן הריון – חלק א

הקשר בין השתלות שיניים והריון – חלק א'

רוצה להיות נערת רוק...

האסוציאציה הראשונה שיש לנו למשמע המילה רוק היא גועל,הרוק נשמע כנוזל מגעיל שאף אחד לא זקוק לו אולם למעשה לרוק ישנה חשיבות מכרעת לתיפקודנו ,ללעיסת המזון, התחלת תהליך העיכול,דיבור ועוד רבות וטובות.

כל התשובות לכל השאלות- חלק א

כמה פעמים בשנה צריך לראות רופא שיניים? מי היא השיננית? מה ההבדל בין רופא שיניים ושיננית? איך נכון לשמור על היגיינת הפה? איך מוצאים רופא שיניים טוב באזור המרכז? מה מתרחש בעת הביקור אצל הרופא? שאלות אלו ואחרות עולות לא פעם אצל מטופלים אשר זו להם הפעם הראשונה שהם מבקרים אצל רופא שיניים, כאנשים בוגרים.

רופאי שיניים - לא רק לבני אדם

כן, גם בעלי חיים זקוקים לטיפולי שיניים ולכן גם להם יש רופאי שיניים. לבני האדם, רופאי שיניים הם מומחים המתמחים אך ורק בתחום הגיינת ובריאות השן.

כך תמצאו רופא שיניים בראשון לציון- א

כמעט תמיד מחיר נמוך במיוחד יהווה גורם הרתעה עבור מי שמחפש רופא שיניים, ואין זה משנה אם מדובר ברופא שיניים באזור הצפון, רופא שיניים בראשון לציון או רופא שיניים מאזור אילת הרחוקה.

שיניים בצבע לבן או אפור?

רופאי שיניים יעזרו לנו בבחירה: שיניים בצבע לבן או אפור?

כשהיינו ילדים, תמיד אמרו לנו שאם נאכל הרבה שוקולד, זה יעלה לנו בביקור אצל רופאי שיניים.

טיפולי שיניים בילדים עם גז צחוק

המודעות לשמירת בריאות הפה כבר מגיל צעיר התרחבה משמעותית בשנים האחרונות, וכעת ניתן לראות כי במרבית בתי הספר ואפילו בגני הילדים מועברים תכנים הקשורים בנושא.

איך לא לבחור מרפאות שיניים בראשון לציון?

בהמשך למאמר הקודם העוסק באיתור ובחירת מרפאת שיניים מתאימה בדרך הנכונה ביותר, להלן מוצגים מספר עקרונות נוספים, שיעזרו לכם למצוא מרפאת שיניים בראשון לציון או בעיר מרכזית אחרת.

סיבות לאבדן שיניים אצל מבוגרים

אובדן שיניים אצל מבוגרים יכולה להיות מביכה מאוד ולא נעימה. במקרה של אובדן שיניים, נהוג להשתמש בשיניים תותבות או לבצע טיפול השתלות שיניים.

הקשר בין טיפולי שיניים ופירסינג

חושבים לעשות פירסינג? תחשבו שנית!

אובדן תחושה, הפרעות בדיבור, דימום וזיהומים הם רק חלק קטן מהסיבוכים האפשריים...

למה צריך ללכת לרופא שיניים? חלק ב'

ביקור שנתי אצל רופא שיניים, יכול, במקרים רבים, להציל את החיים שלנו, ולמנוע התפתחות של מחלות ודלקות זיהומיות בגוף. מה הקשר בין בריאות הגוף לבריאות השיניים? על כך במאמר זה.

השוואה בין רופאי שיניים אלטרנטיביים אל מול קונבנציונליים

רופאי שיניים קונבנציונאלים עוזרים היום להרבה אנשים להנות משיניים בריאות ויפות לאורך שנים. מעמדה היציב של רפואת השיניים הקונבנציונאלית גורם לרפואת השיניים האלטרנטיבית / סביבתית להישמע פחות רצינית ואמינה, במאמר זה נבחן כמה הבדלים חשובים בין הטיפול הקונבנציונאלי לאלטרנטיבי.

שיניים בריאות בגוף בריא – תשאלו רופאי שיניים

אם פרנק זאפה היה היום בחיים, ודאי כאשר היה שואל "כתבתי שיר על חוט-דנטאלי, אבל האם השיניים של מישהו הפכו נקיות יותר" ?

טיפולי שיניים - כל מה שצריך לדעת

קיימים סוגים שונים של טיפולי שיניים:

רופאי שיניים ברמת גן

מרבית האנשים סובלים מפחד גדול מביקור בתוך מרפאת שיניים – תופעה המכונה דנטופוביה.

טכנולוגיה חדישה לשימוש בתוך מרפאת שיניים

כמו בכל תחום רפואי אחר, גם בקרב רפואת שיניים ישנם חידושים ועדכונים טכנולוגיים רבים. החידושים והטכנולוגיות בתוך מרפאת שיניים יכולים להיות החל מהטיפול הפשוט ביותר כמו מילוי סתימות ועד הטיפול המסובך ביותר כמו מכונת הרדמה המשמשת לטיפולים כגון טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או השתלות שיניים ממוחשבות. גם בתחום האסתטיקה קיימים אין סוף חידושים ואפשרויות כך שקיימים כל הפתרונות למי שרוצה שיניים יפות , מהר ובלי כאבים מיותרים.

טיפולי שיניים המתבצעים בתוך מרפאת שיניים

בנוסף לביקורת הסדירה אצל רופאי שיניים בתוך מרפאת שיניים ,ניקוי אבנית אחת לתקופה , ודרך חיים בריאה יותר לשמירת השיניים– בואו נדבר קצת על טיפולי שיניים שונים המתבצעים בתוך מרפאת שיניים:

טכנולוגיה חדשה - CAD/CAM

כתר חרסינה תוך 20 דקות - האם זה אפשרי? טכנולוגיה חדשה לביצוע כתרים במרפאת שיניים.

רפואת שיניים ירוקה

הבא נסקור טכניקות,חומרים ושיטות חדשניות במרפאות השיניים המודרניות השואפות לרפואת שיניים ירוקה.

סוגים שונים של רופאי שיניים

כולנו יודעים כי באופן כללי, רופא שיניים הוא אדם אשר מתקן ומטפל בשיניים שלנו, אך מה שרבים לא יודעים הוא, שישנם רופאי שיניים המתאימים לסוג מסוים של טיפולים או לאוכלוסייה ספציפית של מטופלים.

שימושי לייזר על ידי רופאי שיניים

שימוש בלייזר על ידי רופא שיניים יכול להיות דרך מדויקת ויעילה כדי לבצע את רוב תהליכי הטיפול בשיניים. פוטנציאל השימוש בלייזר נובע מהיכולת של רופאי שיניים לשלוט ברמת הכוח ובמשך החשיפה של הלייזר על הרקמות (החניכיים או מבנה השן) הנחוצות, מבלי לפגוע ברקמות האחרות שמסביב.

איך לפרסם מרפאת שיניים ברמת גן?

לקוח פוטנציאלי המחפש ברשת מרפאת שיניים, כמו מרפאת שיניים ברמת גן יגיע לעשרות תוצאות.

מרפאת שיניים - שיווק נכון

פרסום מרפאות שיניים תחום השיניים בישראל הוא שוק עמוס רופאי שיניים ומרפאות.

מרפאת שיניים - יתרונות הפרסום באינטרנט

אם אתה רופא שיניים ויש בבעלותך מרפאת שיניים, ודאי הונחו בפניך לא מעט הצעות לפרסום העסק בשיטות שונות, החל ממודעת פרסום וכלה בכתבה שיווקית בעיתון.

ניהול נכון למרפאת שיניים

מומלץ תמיד לברר עם המטופלים כיצד הם הגיעו אל מרפאת השיניים. תשאול כזה יוכל לעקוב ולבחון את האפקטיביות של אמצעי השיווק השונים.

כיצד לעצב מרפאת שיניים ?

טיפים לעיצוב מרפאת שיניים

צריך מידע? מתלבט? שאל אותנו:

לחץ כאן כדי לשלוח לנו צילומים לחוות דעת שנייה