top banner desktop 2
top banner mobile 2

מאמרים

כאן תוכלו לקרוא מאמרים בתחם השתלות שיניים, ללמוד על תהליך הטיפול, סיפמטומים נפוצים וחידושים בתחום השתלים. כל המאמרים נכתבו על ידי רופאי שיניים מוסמכים.

השתלות שיניים - עניין של זמן

יש לכם אירוע מתקרב? אתם מתחתנים? הבן שלכם חוגג בר מצוה? הבת שלכם אמא של שבת? הנכד שלכם רוקד במסיבת חנוכה וחשוב לו שתבואו? אל תחכו לרגע האחרון.

סיבוכים נפוצים בעת התקנת שתלים

נתונים סטטיסטיים מראים כי ישראל נמצאת בין המקומות הראשונים בעולם במספר השתלות שיניים שמבוצעות בה בכל שנה, ביחס לכמות האזרחים החיים כאן. גם רמת הביטחון בביצוע התהליך עלתה. האם זה הוריד את הסיכונים בשיטה?

השתלת שיניים לחולי סכרת

מחלת הסוכרת עומדת מזה מספר עשורים בחזית המאמצים של המחקר הרפואי. אבל האם נכון להגיד כי לא ניתן לבצע השתלות שיניים ללוקים בסכרת?

שאלות נפוצות לגבי התקנת שתלים

מיתוסים, בלבול, חוסר הבנה, שמועות- אלה רק חלק מהגו רמים שניתן לייחס לגבי תפיסתה של השתלת שיניים בעין הציבור.

השתלות שיניים -ההחלטה

השתלות שיניים – מזל טוב! החלטתם לשים סוף לבעיות השיניים שלכם? עומדים לעבור השתלת שיניים? קודם כל מזל טוב, ההחלטה על ביצוע השתלות שיניים אינה פשוטה, אולם אם עשיתם אותה, אתם כבר בדרך הנכונה לפיתרון הבעיות שהציקו לכם במשך שנים ולהשגת לחיוך מושלם, כפי שמזמן לא היה לכם.

השתלות שיניים בראשון לציון

שתלים דנטליים- הפתרון האולטימטיבי להחלפת שן בודדת, או אפילו לסת שלימה מחוסרת שיניים. אם אתם שוקלים לבצע השתלות שיניים בראשון לציון - כדאי לכם לקרוא עוד.

השתלות שיניים – שאלות ותשובות

עומדים בפני טיפולי השתלת שיניים? השתלות שיניים הן כנראה טיפולי השיניים המפחידים ביותר, אולם דווקא כאן אין ממש סיבה לחשוש. הטיפולים נערכים תחת הרדמה, ותוך זמן קצר תצאו ממרפאת השיניים כאשר אתם מצוידים בשיניים חדשות, הישר מהמעבדה. במאמר זה נספק מענה לשאלות נפוצות לאלה מכם שעדיין חוששים, שרוצים לפזר מעט את הערפל ולדעת יותר על השתלות שיניים.

השתלות שיניים ברמת גן

השתלות שיניים בפרט, וטיפולי שיניים בכלל הם הליכים רפואיים פשוטים יחסית, אשר אם מתבצעים בתוך מרפאת שיניים איכותית בעלת סגל מקצועי ומנוסה של רופאי שיניים מהשורה הראשונה, אמורים לעבור בקלות ובמהירות.

השתלות שיניים ברמת גן או בחו"ל?

אם איבדתם שן עקב תאונה, מחלת חניכיים או אירוע אחר, אחת הדרכים באמצעותן ניתן להחליף את השן או השיניים החסרות, היא באמצעות שתלים דנטאלים.

השתלת שיניים - הזמן הנכון

הרבה פעמים אנחנו שואלים את עצמנו שאלה זו בדיוק: "מתי זה הזמן הנכון לבצע טיפולי השתלת שיניים?". לעיתים, נדמה לנו שרק קשישים מחליפים את שיניהם, כיוון והם מתקשים להשתמש בשלהם

טיפים- כך תצחצחו נכון את שיניכם לאחר השתלות שיניים

אובדן שן בעקבות זיהום או תאונה, מחייבים את החלפתה על מנת לשמור על בריאות הפה, להצליח לאכול וללעוס בצורה נכונה, לדבר באופן תקני ולשמור על מראה החיוך והפנים.

טיפים לאחר ביצוע שתלים - השתלות שיניים פרק ב

במאמר הקודם בנושא, הזכרנו מספר הנחיות חשובות עליהן יש להקפיד עד כשבועיים מיום ניתוח השתלות שיניים. הנחיות אלו, הינן רק חלק מרשימה ארוכה של פעולות אותן מומלץ לבצע על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר של הטיפול, ועל מנת להפחית ככל האפשר את הכאב ואת תופעות הלוואי.

מידע על השתלות שיניים

השתלות שיניים- שאלות ותשובות פופולאריות

מיתוסים נפוצים נוספים אודות שתלים והשתלות שיניים

במאמר הקודם בנושא זה, עסקנו במספר מיתוסים נפוצים, כגון מיתוס הטוען כי שתלים הם מוצר חדש בשוק, או מיתוס לפיו, הגוף נוטה לדחות שתלים ואינו מתייחס אליהם באופן טבעי. השתלות - מה צריך לדעת?

השתלות שיניים – שלב אחרי שלב

צריכים לעבור השתלת שיניים? חוששים מהתהליך? אנחנו כאן בשבילכם! אמיצים ככל שתהיו, טיפולי שיניים מהווים תמיד מקור לחשש

השתלת שיניים בראשון לציון - כך תמצאו רופא שיניים טוב

בין אם החלטתם לבצע השתלת שיניים בראשון לציון או בין אם בעיר אחרת, אין ספק כי מדובר בהחלטה הטובה ביותר למקרים של שיניים חסרות. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי לעומת כל טיפול שיניים אחר, לטיפולי שתלים לא פשוט למצוא רופא שיניים טוב.

צריך מידע? מתלבט? שאל אותנו:

לחץ כאן כדי לשלוח לנו צילומים לחוות דעת שנייה