הלבנת שיניים באופן טיבעי

דרכים להלבנת שיניים באופן טבעי

בכל פעם שאתם מחייכים, הדבר הראשון שאנשים רואים, הם השיניים שלכם. שיניים צהובות ומוכתמות, משוות מראה שאינו אטרקטיבי ויוצרות פעמים רבות מבוכה. לעומת זאת, שיניים לבנות וחיוך מבריק, יכולות להשאיר רושם חיובי ובלתי נשכח. איך עושים זאת?

איך יוצרים מראה של שיניים לבנות ובריאות?

ישנן לא מעט דרכים של הלבנת שיניים, ישנן דרכים להלבנת שיניים אותן ניתן לבצע אך ורק אצל רופא שיניים, וישנן דרכים להלבנת שיניים באופן טבעי, באמצעות שיטות וטכניקות אותן ניתן ליישם בבית.

במאמר זה, נתמקד בהצעת מספר דרכים להלבנת שיניים באופן טבעי, כאשר אנחנו ממליצים בחום, לא להפריז בכל אחת מהדרכים, ולהיות מספיק ערניים בנוגע להצלחת כל אחת מהן, אם אין הן משפיעות עליכם, חבל להסס, ישנן לא מעט מרפאות שיניים המציעות מגוון דרכים להלבנת שיניים באופן מקצועי איכותי, ובעיקר, שהשפעותיהן תחזקנה לטווח ארוך.

הדרך הטובה ביותר היא: מניעה!

למרות שישנן לא מעט דרכים לבצע הלבנת שיניים בהן ניתן להשתמש בדיעבד, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מניעה, לכן, אם אתם רוצים שיניים לבנות וחיוניות, תוכלו לעשות זאת פשוט כך:

1. הימנעו מעישון וצריכת טבק. מוצרים אלו, מלבד היותם לא בריאים, משאירים כתמים אותם קשה מאוד לנקות

2. צריכת קפאין ואלכוהול המכילים סוכר וחומצה, משאירים כתמים על השיניים, אם תצמצמו את השימוש בהם, תבטיחו לעצמכם חיים טובים וארוכים יותר, וכמובן, שיניים לבנות

3. הקפידו על היגיינת הפה וצחצוח השיניים בקביעות עם משחת שיניים אהובה עליכם. אם יש ביכולתכם, צחצחו שיניים מספר דקות לאחר סיום הארוחה, כך תשמרו על פה נקי ורענן.
דרכים להלבנת שיניים בבית

אם עשיתם ככל שאתם יכולים וניסיתם לשמור על שיניים לבנות אך ללא הצלחה, אל דאגה, דעו כי אתם לא היחידים, ישנן סיבות שונות לשיניים מוכתמות, עישון, קפאין ואי שמירה על היגיינה הן רק אחדות מהן. לכן, אם אתם רוצים שיניים לבנות ונמנעים מללכת אל מרפאת שיניים מסיבה זו או אחרת, להלן מספר דרכים להלבנת שיניים אותן תוכלו לנסות בבית:

1. בעת צחצוח השיניים, השתמשו גם בסודה לשתייה ונסו להשאירה על השיניים לפחות חמש דקות

2.מומלץ לשפשף את השיניים באמצעות מיץ לימון טבעי

3. באופן מפתיע, תוכלו להשתמש גם בתותים או תפוזים לניקוי טבעי של השיניים, התותים מכילים חומצה מאלית שמסוגלת לנקות את פני השטח של השיניים

4. תוכלו לנסות ולגרגר תערובת של מלח ומיץ לימון

5. שטיפת הפה בעלי מרווה יכולה להיות יעילה אף היא
היום, כבר אין צורך לרוץ עד מרפאת שיניים בראשון לציון או מרפאת שיניים ברמת גן, אין צורך לרוץ עד לצפון למציאת מרפאת שיניים, ואין צורך לחפש מרפאת שיניים באילת, אם הקפדתם על ההמלצות שהוזכרו לעיל, תוכלו להבטיח לעצמכם חיוך יפה, רענן, בריא, וקורן.