הפתרון לחיוך מושלם

ציפוי חרסינה לומינרס – הפתרון לחיוך מושלם!

ציפוי חרסינה לשיניים נולד כדי לתת מענה לשיניים בעל מראה פגום ולא אסתטי. כל מי שסובל ממראה מוזנח של שן, שיניים מצהיבות או שיניים פגומות, מומלץ לו שישאל רופא שיניים על ציפוי חרסינה לומינירס. ציפוי חרסינה לומינירס הוא פתרון נהדר לכל מי שמתבייש לחייך, מדובר בציפוי חרסינה בעל עובי כשל עדשת מגע, אשר הקלות שבה ניתן לצפות את השן בעזרתו, מאפשרת טיפול יעיל, מהיר ולא מכאיב.

תהליך הדבקת ציפוי חרסינה לומינירס

ציפוי חרסינה לומינירס אינו מכאיב, השימוש בו פשוט יחסית והוא מאפשר מראה חדשה ורענן של השן אותה הוא מצפה. אלו הם השלבים אותם יש לעבור בעת ביצוע ציפוי שיניים לומינרס:

– בשלב הראשון, רופא השיניים בוחר את הגוון המתאים ביותר לגוון הטבעי של השינים. רופא שיניים בעל ניסיון, יידע להתאים את הצבע של הציפוי שכך שלא יהיה ניתן להבחין כמעט בין שן עם ציפוי לבין שן ללא ציפוי.

– בשלב השני, אצל רופא השיניים יוצרים תבנית של השן אותה שולחים למעבדה לבנייה של הציפוי עצמו בגוון הנבחר.
– בשלב השלישי, לאחר שמכינים את הציפוי, רופא השיניים מדביק את הציפוי על השן.

כאשר תגיע אל מרפאת שיניים בה מבוצע התהליך, הוא לא מצריך זריקה או כל התערבות של מכשיר שיוף או קידוח. רופא השיניים מדביק בצורה פשוטה את הציפוי בעזרת דבק ותוך שעה התהליך מסתיים.

ציפוי חרסינה לומינירס, במה הוא שונה מציפוי אחר

כמו בתחומים אחרים , גם בתחום ציפויי השיניים, יש מוצרים טובים יותר ומוצרים טובים פחות. ציפוי חרסינה לומינירס נחשב לאחד הציפויים הטובים יותר.

בניגוד לציפויי שיניים אחרים אשר נהוג להשתמש בהם בעיקר בכתרים או שתלים, ציפוי חרסינה לומינירס הוא בעל מוניטין עולמי, ונהוג להשתמש בו גם לציפוי שיניים טבעיות.

החומר ממנו עשויים ציפויי שיניים רגילים הוא פורצלן, ציפויים אלו דורשים חיתוך ושיוף של השן הבריאה, כך שלא ניתן לשחזר אותה לאחר ההדבקה. ציפויים אלו דורשים זריקה להרדמת השן ותהליך ההרכבה הכתרים דורש תחילה הדבקה של כתרים זמניים, כך שתהליך השימוש בציפויי שיניים רגילים, הוא מורכב יותר.

ציפוי חרסינה לומינירס, לעומת זאת, דורש שניים עד שלושה ביקורים אצל רופאי שיניים, ואינו מצריך הרדמה של השן כיוון שאיננו מכאיב ואינו מצריך שינוי של השן אותה מצפים. כמו כן, איכות ההדבקה של לומינירס גבוהה כך שהציפויים מחזיקים לאורך שנים רבות.

ציפוי חרסינה לומינירס, המלצות:

האמריקאים ממליצים בחום על ציפוי חרסינה לומינירס:

“כאשר משלימים את הטיפול בציפוי חרסינה של לומינרס, כשהפציינטים קמים מהכסא ומסתכלים על עצמם בראי ומסתכלים בחזרה אלייך ומחייכים מאוזן לאוזן, זה הדבר. בגלל זה אני משתמש בלומינרס כדיי לעזור לאנשים לחיך” – J.W D.D.S רופא שיניים

“ציפיתי את השיניים שלי בלומינירס לפני 20 שנה, ואני עדיין לא מאמין כמה השיניים שלי נראות מדהים, אני לא יכול להפסיק לחייך בכל פעם שאני מסתכל במראה” – מטופל בלומינירס.

“לפני החתונה עשיתי ציפוי שיניים לומינירס, וביום הגדול לא הפסקתי להשוויץ בחיוך לכולם” – מטופלת בלומינירס

“ציפוי חרסינה לומינירס אינו מכאיב, ואינו דורש זריקות או קדיחות, ובאופן מפתיע, הוא עדיין הולך לשנות את החיים של המטופל”- ד”ר מייזנר, רופא שיניים