השתלות שיניים ברמת גן

השתלות שיניים בפרט, וטיפולי שיניים בכלל הם הליכים רפואיים פשוטים יחסית, אשר אם מתבצעים בתוך מרפאת שיניים איכותית בעלת סגל מקצועי ומנוסה של רופאי שיניים מהשורה הראשונה, אמורים לעבור בקלות ובמהירות.

נכון, זה לא תמיד נעים לעבור טיפולי שיניים מסובכים יחסית דוגמת השתלות שיניים, אבל בדיוק מסיבה זו אנחנו בתוך מרפאת שיניים "טיפול בחיוך" שמים דגש לא רק על מקצועיות חסרת פשרות, אלא גם על חוויית טיפול נעימה ויוצאת דופן.

במרפאת השיניים של "טיפול בחיוך" הממוקמת על גבול רמת גן וגבעתיים, תמצאו שירותי טיפולי שיניים נעימים ורגועים, כך שתוכלו ממש להרגיש בבית בזמן שאתם עוברים השתלות שיניים, טיפולי שורש או כל טיפול שיניים אחר.

השתלות שיניים בלב רמת גן – כאילו אתם יושבים בסלון הבית

השתלת שיניים היא הנושא העיקרי בו מתמקדות מרפאות "טיפול בחיוך", כאשר סגל המרפאה מורכב כאמור ממגוון רופאי שיניים מקצועיים בעלי ניסיון רב והתמקצעות מיוחדת בתחום זה, כולם בוגרי הארץ. כמו כן במרפאה מומחים בתחומים רבים נוספים מעולם רפואת השיניים כמו טיפולי שורש ומחלות חניכיים. כך, בין אם אתם זקוקים לטיפול השתלות שיניים, כתרים, טיפולי שורש או סתימות פשוטות, כאן תעברו את הטיפול באופן המקצועי, הבטוח ולא פחות חשוב – הנעים ביותר שאפשר.

מרפאת שיניים ברמת גן – טיפול בחיוך

מרפאת שיניים ברמת גן "טיפול בחיוך" המתמקדת בביצוע השתלות שיניים ברמת גן שמה דגש על שני מאפיינים עיקריים מתחום טיפולי השיניים: טיפול מקצועי וטיפול תומך רגשי.

הכוונה ב"טיפול מקצועי" ברורה (אותם רופאים מומחים ומנוסים אשר הוזכרו קודם). הכוונה ב"טיפול תומך רגשי" היא הדגש המושם על האווירה הכללית השוררת במרפאה ובחדרי הטיפולים, לאור אחוזם הגבוה של המטופלים הסובלים מחרדות מפני רופא שיניים.

למעשה, גם מי שאינו מפחד במיוחד מטיפולי שיניים מעיד בדרך כלל כי טיפול שיניים היא חוויה לא כל כך נעימה.

לכן, במרפאת השיניים שלנו מושם דגש מיוחד לא רק על איכות השירות הניתן ללקוחותינו, אלא גם על האווירה הכללית השוררת הן בחדר ההמתנה והן בחדר הטיפולים עצמו.

מרפאת השיניים שלנו מעוצבת באופן חמים, נעים ומסביר פנים. כך, לא תצטרכו לפחד או להרגיש שלא בנוח בעת שאתם ממתינים לתור שלכם.

גם בתוך חדר הטיפול כאמור השתדלנו ליצור אווירה נעימה ונוחה, באמצעות כיסאות טיפול מרופדים ואיכותיים מהשורה הראשונה, ומסכי טלוויזיה בתקרה בהם תוכלו לצפות ממש בזמן הטיפול.

הדגש שאנחנו שמים על איכות החוויה ואווירה כללית נעימה לפני, אחרי ובזמן הטיפול בא לידי ביטוי בגידול מתמיד בכמות הלקוחות שלנו, כמו גם בתגובות החמות והאוהדות שאנחנו מקבלים מלקוחות קיימים וחדשים.

עבור כל מי שנרתע מטיפולי שיניים חשוב שיידע כי זה לא חייב להיות ככה. ביקור קצר להתרשמות במרפאת השיניים שלנו יבהיר לכם עד כמה נעים ושגרתי יכול להיות טיפול שיניים, גם מהמסובכים שבהם דוגמת השתלות שיניים או טיפולי שורש.

בנוסף, אנו בין מרפאות השיניים היחידות במדינה שאושר להם לבצע השתלות שיניים תחת הרדמה מלאה או טשטוש.

השאירו את הפחד ואי הנעימות מאחור, ובואו לחוות חוויית טיפול שיניים שונה ונעימה, אצלנו בתוך מרפאת שיניים ברמת גן – "טיפול בחיוך".

פרטי הגעה למרפאת טיפול בחיוך סניף רמת גן

רחוב: דרך בן גוריון 182
עיר\מושב: גבעתיים
פרטים נוספים: בניין השקם הישן, ק'3, פינת כצנלסון 156 ושדרות ירושלים
טלפון: 1-800-3000-31