טיפול שיניים בהרדמה כללית וסדציה

מרפאת שיניים בראשון לציון עם רופא שיניים שלא מפחדים ממנו? בחלום! ממש בחלום. לכו לישון ותתעוררו עם שיניים תקינות מבלי שחשתם דבר עם רופא שיניים שהמקצע בביצוע טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה בראשון לציון.

לאנשים שמפחדים לעבור טיפולי שיניים בגלל בכאב הכרוך בטיפולים, ישנה אפשרות לעבור טיפולי שיניים בהרדמה, או תחת סדציה (טשטוש).

מרפאת שיניים "טיפול בחיוך" בראשון לציון מציעה טיפולי שיניים תחת טשטוש קל – ללא צורך ברופא מרדים. בניגוד להרדמה כללית, שבה הפציינט מנותק לחלוטין מכל מה שמתרחש סביבו, סדציה קלה למעשה גורמת לערפול חושיו של המטופל אך משאירה אותו בהכרה.

סדציה מתבצעת ברמות שונות, מטשטוש קל המתבצע באמצעות כדור הרגעה מיוחד, טשטוש עמוק שכן מחייב רופא מרדים ועד הרדמה כללית. המטופל המפוחד נשאר ער אבל במקום פחד, התחושה שאוחזת בו היא רוגע ונינוחות.

סדציה מבצעים במסגרת מרפאת שיניים על ידי רופא בעל הכשרה מתאימה ומיומנות גבוהה,שקיבל אישור מיוחד של משרד הבריאות. רק רופא שיניים המוסמך לבצע הרדמה רשאי לבצע טיפולי שיניים תחת הרדמה.

בטשטוש עמוק יש צורך גם בנוכחות רופא מרדים, שתפקידו לבקר את תהליך ההרדמה. כנ"ל גם בביצוע טיפול שיניים תחת הרדמה מלאה, המטופל ישן במהלך הטיפול ואינו מודע כלל למתרחש סביבו, אינו זוכר דבר מהטיפול ואינו מרגיש כאב כלל.

חסרון בולט של טיפולי שיניים בהרדמה כללית הוא חוסר התקשורת עם המטופל , דבר שיכול להקשות על רופא שיניים שמטפל לבצע את עבודתו. בכל מקרה שני סוגי ההרדמה נעשים אך ורק על ידי רופא מוסמך ומנוסה.

טיפולי שיניים בהרדמה תחת תרופות

סוגי התרופות הנפוצות לטשטוש ניתנות ע"י מרשם רופא בלבד. מדובר בכדור קטן הנלקח שעה לפני הטיפול. התרופות מטשטשות כאמור את חושיו של המטופל ומנטרלות את תחושות הפחד והחרדה, מאפשרות למטפל, רופא שיניים, לעבוד ללא הפרעה מצד המטופל, וכך הרופא יכול להספיק טיפולים רבים בביקור אחד, וטיפולים מורכבים במיוחד שהיו בעייתיים מבחינת המטופל ותחושותיו, כמו מקרים כירורגיים מסובכים או השתלת שיניים של הרבה שתלים בראשון לציון.

ישנם מקרים שבהם מספיק טיפול שיניים אחד בשביל לפתור את בעיות השיניים אך במקרים אחרים ישנו צורך במספר טיפולים. מטופל שעובר טיפולי שיניים בטשטוש זוכר מעט מאוד מהטיפול עצמו והוא יוצא בתחושה כאילו טיפול השיניים לא קרה מעולם.

שיטה ידועה נוספת היא שימוש בגז צחוק, הגורם לתחושת רגיעה אצל המטופל ללא תופעות לוואי. בשתי השיטות המטופל נשאר רגוע , נינוח ובהכרה מלאה .

השתלת שיניים בראשון לציון בהרדמה מלאה?

אנשים רבים בוחרים לבצע השתלת שיניים של לסת שלימה ולהיפטר מהתותבות המציקות להם ביום אחד. קיימות מגוון שיטות להגיע לתוצאה זו, בינן אול און פור, השתלת שיניים ביום אחד ואחרות.

מכיוון שמדובר בטיפול ממושך שאורך בממוצע כ- 3 שעות, ביצוע הטיפול תחת טשטוש הוא אפשרות סבירה ונעימה יותר מאשר ביצוע הטיפול ללא טשטוש, אם כי לא מעט אנשים בוחרים לבצע את הטיפול כמות שהוא גם ללא הטשטוש.

מרפאת שיניים טיפול בחיוך בראשון לציון מעידים כי ברוב המכריע של המקרים מבוצעות השתלות שיניים מורבות בראשון לציון ללא כאב, ללא נפיחות, ועם טיפול תרופתי נכון: גם ללא חשש כלשהוא.

את האבחון הראשוני כמו גם טיפולי שיניים תחת טשטוש עם כדור ניתן לעבור בסניף ראשון לציון, אם כי ביצוע טשטוש עמוק או הרדמה מלאה מתבצעים בסניף הרשת ברמת גן בנוכחות רופא מרדים.

אל תתנו לפחד לשתק אתכם ולפגוע בבריאות הפה שלכם. זכרו כי כיום ניתן לעבור טיפולי שיניים בהרדמה שיסייעו לכם להתמודד עם הפחד ועם החששות.

אז אמנם טיפולי שיניים בהרדמה, ישאירו אתכם קצת מטושטשים אבל הם יאפשרו לרופא השיניים שלכם להעניק לכם טיפול שיניים יסודי והכרחי ביעילות ובקלות.