עיבוי שפתיים לשיפור החיוך

עיבוי שפתיים הוא תהליך בו מודגשות השפתיים ומקבלות מראה רענן וחושני יותר. רופאי שיניים לא מעטים מבצעים את התהליך במרפאתם, והוא למעשה טיפול משלים לשיפור החיוך. אם רצית לשפר את החיוך שלך באמצעות הלבנת שיניים או ציפויי חרסינה לשיניים, ללא ספק עיבוי שפתיים נותן את המגע האולטימטיבי לשיפור החיוך שלך.

למי מיועד עיבוי שפתיים?

קהל היעד העיקרי הוא נשים המעוניינות להיראות טוב יותר. ללא ספק, שפתיים עבות מודגשות יותר נחשבות נאות ואפילו חושניות יותר. אין גיל ספציפי לתהליך, אבל מתחת לגיל 18 לא כל כך מקובל לבצע, וככל שגילך עולה, עם השנים השפתיים הופכות להיות דקות יותר, וקווי המתאר שלהם נמחקים. ככל שגילך עולה כך הצורך לבצע את השיפור הנ"ל עולה. תוכלו להציץ בדוגמאות הבאות:
עיבוי שפתיים לבת 20
עיבוי שפתיים
עיבוי שפתים לבת 64

כיצד מתבצע עיבוי שפתיים?

עיבוי שפתיים מתבצע תחת הרדמה מקומי של האזור, כמו בכל טיפול של רופא שיניים. לאחר שהרדמנו את המקום, מחדירים לשפתיים שני סוגים של חומצה היאלורונית. הראשונה נותנת להן יותר נפח, והשנייה עוזרת בהדגשת קווי המתאר. יש לציין שניתן לבצע טיפול עיצוב שפתיים גם אצל כירורג פלסטי אשר מציג אפשרויות נוספות מעבר לחומצה היאלורונית, כמו סיליקון או שומן עצמי.

כמה זמן מחזיק עיבוי שפתיים?

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי, והגוף מפרק אותה עם הזמן. ככל שיש יותר זרימת דם לאזור, כך המילוי מתפרק מהר יותר והשפתיים חוזרות למצבן הראשוני. השפתיים הן אזור עם תנועתיות רבה, זרימת הדם שלה טובה, ולפיכך יש לחזור על הטיפול אחת לשלושה עד ארבעה חודשים. לא חובה לחזור על הטיפול, אבל קחי בחשבון שהעיבוי לא יישמר.

כמה עולה עיבוי שפתיים?

עיבוי שפתיים מחייב שימוש במספר מזרקי חומצה היאלורונית ולכן עולה בין 2,500 ל- 4,000 ₪  כתלות ברופא המבצע, מומחיותו, סוג החומרים בו הוא משתמש ועוד.

האם יש סיכונים בעיבוי שפתיים?

כמו בכל טיפול רפואי, גם בהזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים יש סיכונים. הסיכון העיקרי הוא שבעת ההזרקה יחדור חומר לכלי דם ויסתום אותו. כלי דם סתום לא מעביר הזנה לאזור מסוים, ואז אותו אזור יכול לעבור נמק. קל לתקן בעיה זו אם תופסים אותה בזמן באמצעות הזרקת חומר המפרק את החומצה שסתמה את כלי הדם. סיבוך זה נדיר מאד. סיבוך אחר הוא אלרגיה לחומרי השימור המצורפים לחומצה ההיאלורונית, וגם הוא נדיר מאוד.