ציפוי חרסינה לומינירס

החשיבה הקוסמטית שמאחוריי ציפוי חרסינה לומינרס

השיניים, המהוות חלק חשוב במראה החיצוני שלנו, דורשות התייחסות מיוחדת. שיניים פגומות, צהובות או לא ישרות, עלולות להשפיע לרעה על מצב רוחנו, על הבעת הפנים שלנו ועל שפת הגוף שלנו, השפעתם של שיניים פגומות חזקה כל כך, עד כי היא יכולה לגרום לנו, חלילה, להימנע מלחייך. מצד שני, אף אחד לא רוצה להתחיל טיפולי שיניים מסובכים שלא לצורך.

יש פתרון: ציפוי חרסינה לומינירס

בגלל החשיבות האסתטית של מראה הפה שלנו, לא כל טיפול אצל רופא שיניים הוא בהכרח טיפול "רפואי" גרידא. לעיתים, המטרה העיקרית של טיפול שיניים הוא ליצור מראה אסתטי ונעים לעין.

אם בעבר, ביקור וטיפול אצל רופא השיניים היה מיועד לצרכים רפואיים ובריאותיים, כיום, מושקעת תשומת לב רבה בפאן הקוסמטי של השיניים.

כיצד נהפוך את מראה הפה שלנו לאסתטי ונעים? בעזרת ציפוי חרסינה לומינירס, ציפוי השיניים האולטימטיבי, אשר משמש לצרכי תיקון פגמים בשן, בצורה הנוחה והמושלמת ביותר.

ציפוי חרסינה לומינירס – גם לכתרים ובמקום גשרים

ציפוי חרסינה לומינירס משמש למספר צרכים, מלבד ציפוי שיניים סטנדרטי, באמצעות ציפוי חרסינה לומינירס ניתן לשמר כתרים ולתקן גשרים בעל מראה לא אסתטי.

באופן טבעי, עם הזמן, כתרים וגם שתלים מאבדים מצבעת המקורי, ולעיתים יש צורך להחליפם.

כדי להימנע מהחלפת הכתרים או מחידושם, ניתן, באמצעות ציפוי חרסינה לומינירס, לצפות אותם בצורה ובגוון הרצויים, כך שישיבו לשתלים ולכתרים את המראה המקורי שלהם.

ההחלטה האם להשתמש בציפוי כזה או אחר תלויה ברופא השיניים, סקירה של תחום רפואת השיניים בשנים האחרונות מעלה כי ציפוי חרסינה לומינירס הוא אחד הציפויים הנפוצים והמוצלחים ביותר.

ציפוי חרסינה לומינירס: כדאיות

מהי העלות של ציפוי חרסינה לומינירס? האם מדובר בחומר זול יותר? לשאלות אלו אין תשובה חד משמעית, העלות של ציפוי חרסינה לומינירס תלוי בגורמים רבים כגון: כמות השיניים שיש לצפות, כמות הכתרים, נוכחותו של גשר על השיניים, גיל המטופל וכן הלאה. מידע זה ניתן לקבל אם תפנו אל מרפאת שיניים שבא הרופא עבר קורס בשיטה.

לפני כל פעולה, מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים מהו הטיפול הטוב ביותר. בעת חישוב העלות, יש לקחת בחשבון כי ציפוי חרסינה לומינירס, מחזיק, לפי עדויות של מטופלים ורופאים, כעשרים שנה, בנוסף, רק ציפוי חרסינה לומינירס שומר על גוון השיניים המקורי, ומלבד מקרים חריגים של חבלה חמורה, אין צורך להחליפו.

האם יש לציפוי לומינירס עדיפות על פני ציפויים אחרים? 

הלומינירס היו מבין הסוגים הראשונים שהגיעו לישראל לפני כעשרים שנה, כך שאנו יודעים עליהם לא מעט ונוכחנו בעמידותם לאורך טווח. עם זאת במהלך השנים נכנסו לשוק סוגי ציפויי חרסינה אחרים וטובים לא פחות. כיום מדברים בעיקר על חומר המכונה אי-מקס. קל יותר להכינו כי הוא זמין ליוצר מעבדות ולכן מחירו נמוך יותר. גם בתוך חומר זה ישנן כמה רמות ומספר יצרנים, ויש חשיבות רבה לעמידות החומר לאורך טווח. בקשו מרופא השיניים שיכין לכם ציפויים של חברת ויטה או נוריטאקי.

האם ניתן להסיר ציפוי חרסינה לומינירס ?

יצרני ציפוי חרסינה לומינרס לקחו בחשבון, כי מי שזקוק לטיפול קוסמטי ובחר לבצע הדבקה של ציפוי החרסינה דווקא, מבין כי מדובר בהחלטה חשובה ולא מתייחס לזה כאל ניסוי.

אך באופן עקרוני הסרה של ציפוי חרסינה לומינרס אפשרית. שיעור ההצלחה של הדבקת ציפוי חרסינה לומינרס הוא מעל 94%, כך שהמקרים בהם מחליטים להסיר את הציפוי, נדירים ביותר.