קצת בדיחות על רופאי שיניים…

רופא שיניים אחד, לא משנה מאיזו עדה… קבלו צרור בדיחות על רופאי שיניים שתוכלו לתשתף עם הרופא המטפל בכך ולהקל על המתח בביקור הבא שלכם במרפאת שיניים.

לאחרונה ניסו להעביר בכנסת חוק כי כל מי שיספר בדיחה עדתית כלשהי, ייחקר או ייקנס. מדובר בהצעת חוק מהפכנית ויוצאת דופן, אך לא ממש ריאלית. כך או כך, עד שיעבירו או שלא יעבירו את החוק, החופש בידיים שלנו לספר בדיחות, נועזות ככל שיהיו. להלן מספר בדיחות מטורפות על המקצוע רפואת שיניים.

* אמא שואלת את יוסי לאחר ביקור אצל רופא שיניים: "יוסי, השן שלך עדיין כואבת?",

עונה יוסי: "לא יודע, השארתי אותה שם".

* מה אומר שופט בעת ביקור אצל רופא שיניים: "האם אתה נשבע לעקור לי רק את השן, את כל השן, ושום דבר חוץ מהשן?"

* אדם אחד (לא חשוב מאיזו עדה), מגיע לטיפול אצל רופא שיניים ומתעניין כמה עולה עקירת שן ללא התקנת שתלים, עונה הרופא: "חמש מאות שקל", "אי אפשר פחות?" שואל המטופל. "אם נוותר על הרדמה, זה יעלה שלוש מאות." עונה הרופא, "אולי תרד קצת " ממלמל המטופל, והרופא העצבני עונה: "מאה שקלים אם נעשה זאת על ידי פטיש.", "אתה חייב להוריד עוד." מנסה שוב המטופל. הרופא, שרצה להיפטר כבר מהבחור הנודניק, ענה: "המנקה, שהוא לא רופא שיניים, יוכל לעשות לך בעשרים שקל". "יופי", עונה הפרסי "אני רוצה לקבוע תור לאשתי".

* ובאותו עניין, מגיע זוג לטיפול דחוף במרפאת שיניים. אומרת האישה: "דוקטור, אנחנו מאוד ממהרים, אנחנו רוצים לבצע עקירה של שן, בלי הרדמה כי חבל על כל רגע." "את מאוד אמיצה" עונה הרופא "איזה שן תרצי לעקור?" פונה האשה לבעלה "חמוד שלי, תראה בבקשה לרופא השיניים איזה שן תרצה לעקור."

* איך יודעים כמה שנות וותק צבר רופא שיניים? לפי התאריך על חוברות העיון בחדר ההמתנה.

*ארנב אחד, מהבדיחות עם הגזר, מגיע גם אל רופא שיניים ומבקש עוגת גזר. הרופא עונה, ובצדק, שאין לו. גם למחרת, מגיע הארנב עם אותה שאלה "האם יש לך עוגת גזר?" שוב עונה הרופא בשלילה. וכך, במשך שבעה ימים רצופים. ביום השמיני, ברגע שהארנב נכנס, עוקר הרופא לארנב את כל השיניים, כך לא יוכל לאכול שוב עוגת גזר. למחרת, מגיע הארנב הזריז ושואל: "דוקטור, יש לך אולי מיץ גזר?"

* אל תפתחו פה לשטן, הוא לא רופא שיניים.

* במסיבה אחת, ראה אחד האורחים רופא שיניים המוכר לו, פנה אליו ובירך אותו.

ענה הרופא "שלום גם לך, אך סליחה, לא הבנתי מה אמרת."

האורח: "אמרתי, אני שמח לראות אותך."

הרופא: "אני מתנצל, לא הבנתי מה אמרת."

האורח הכניס את אצבעותיו לפה ואמר "א-נ-י ש-מ-ח ל-ר-או-ת או-ת-ך"

הרופא: "אה, עכשיו הבנתי, גם אני."

ונסיים באיחול פשוט, כי הביקור הבא שלכם אצל רופא שיניים, יראה משעשע וקליל הרבה יותר.