מקום לחיוך

לאתר המרפאה

טלפון: 077-2060977

פקס: 153-7720-60976

כתובת: פנחס לבון 18,ויסלברגר 7 בניין לב יסמין קומה א' נתניה.

לקבלת מסלול לwaze waze

אתר מרפאות שיניים מומלצות בישראל ביצע ביקורת על רופא שיניים בנתניה ומצא מרפאת שיניים בשם 'מקום לחיוך' שהיא מרפאת שיניים רב תחומית, המציעה לדעתנו טיפול איכותי במחיר הוגן. במרפאה מבוצעים שתלים והלבנת שיניים במכשור מתקדם על ידי רופאי שיניים בנתניה, חלקם מומחים. כמו כן ניתן לעשות צילום פנורמי במרפאה זו,ללא צורך בהליכה למכון צילומים ובזבז זמן מיותר ובמידה ותסגר תכנית טיפול, המחיר יקוזז מעלות התכנית. זו אחת המרפאות היחידות באזור בהן ניתן לבצע את כל הטיפול בהרדמה כללית או טשטוש עמוק ע"י מרדים מוסמך ואפילו להחליף תותבות נשלפות בשיניים קבועות תוך יום (שיטת אול-און-פור).

 • ד
  ד"ר רים יונס D.M.D

  בוגרת בית הספר לרפואת שיניים בבית חולים הדסה עין-כרם ירושלים. מתמחה בכירורגיה פה ולסת בבי"ח פורייה טבריה, במחלקת פה ולסת, ומטפלת בלקוחות נבחרים במרפאה.


  ד
  ד"ר חליל בקלי D.M.D

  בעל רשת מרפאות פרטיות וניסיון של למעלה מעשר שנים. צבר ניסיון רב בתחומים: השתלות דנטליות,שיקום הפה ויישור שיניים.


  ד
  ד"ר מחמוד יונס D.M.D

  מומחה מוכר ע"י משרד הבריאות לרפואת חניכיים. סיים לימודי רפואת שיניים בהונגריה, והשלים בהצלחה התמחות ברפואת חניכיים בבי"ח רמב"ם חיפה. בעל ניסיון רב בניתוחי חניכיים, השתלות דנטליות וטיפולים כירורגיים מורכבים.


  דר' מועתסם חאג' יחיא
  דר' מועתסם חאג' יחיא

  מבצע במרפאה טיפולי שורש בלבד. סיים לימודי רפואת שיניים בשנת 1999.


  מרינה
  מרינה

  סייעת

 • לקוח יקר,
  אנו שמחים על כל לקוח שתפנה אלינו. זוהי המחמאה הטובה ביותר שתוכל לתת לנו.
  במידה והמלצת עלינו לקרובי משפחה וחברים, אנו נעשה כל מאמץ להוכיח את האמון שלך בנו.
  אנו יודעים להודות על הפניות, ונפתיע אותך לטובה בביקור הבא שלך אצלינו.

 • במרפאת נתניה עובדים בהסכם עם חברות הביטוח הבאות: דקלה, כלל, הפניקס, איילון. אם יש לך ביטוח שיניים אנו נמלא למענך את כל הטפסים, נשיג לך את כל האישורים, ונשלח למענך את התביעות. אצלינו מבוטחים מקבלים יחס V.I.P.