מרפאת השיניים טיפול בחיוך – סניף ראשון לציון

לאתר המרפאה

טלפון: 1-800-3000-54

פקס: 03-9503826

כתובת: אשר לוין 1, ראשון לציון, ישראל

לקבלת מסלול לwaze waze

דואר אלקטרוני: drmaviram@gmail.com

מרפאה יפהפיה עם צוות ותיק ואיכותי במיוחד. כולם בוגרי הארץ. אחת ממרפאות השיניים היחידות בישראל שנותנת תעודת אחריות חתומה על טיפולי שיניים, הויחידם שמגבים אותך באחריות של 110%!!! גלול למטה כדי לקרוא עוד…

קצת על ההיסטוריה של מרפאת שיניים זו: מרפאת שיניים בראשון לציון שהוקמה על ידי דר מאיר אבירם, רופא שיניים בראשון לציון שהוא גם יליד העיר. הרופא, בוגר ירושלים, (קרא בתיאור צוות המרפאה) הקים את מרפאת שיניים בראשון לציון בשנת 1996 עם סיום שירותו הצבאי במסגרת העתודה האקדמית. בתחילה הייתה זו מרפאת שיניים קטנה שהעסיקה רופא שיניים אחד בלבד וסייעת, אך במהירה הצטרפו אליה שיננית אחת, ואז רופא שיניים נוסף ביצוע טיפולי שורש. בשנת 2004 סיים דר' אבירם את עבודתו כמנהל רפואי בסניף חולון של מכבי באותה תקופה, והחל להתמקד בהקמת רשת מרפאות שיניים פרטית, עם דגש חזק על השתלות שיניים ללא לחץ, ללא כאב וללא נפיחות. רופאי שיניים נוספים ומומחים הצטרפו למרפאה, והטובים בהם יצרו את הצוות האיכותי הנותן לכם שירות במרפאת שיניים זו בראשון לציון היום.

כיום, מבצעת מרפאת שיניים זו בראשון לציון את כל טיפולי השיניים לבוגרים, אולם צוות המרפאה מתמקד בעיקר בביצוע השתלות שיניים בראשון לציון, ובמיוחד השתלות שיניים ביום אחד בהן מקבלים הסובלים מתותבות שיניים קבועות באותו יום. חוץ מביצוע שתלים על ידי רופאי שיניים רגילים ניתן לבצע במרפאה זו גם השתלת שיניים ראשון לציון על ידי מומחה חניכיים המוכר על ידי ביטוחי שיניים. השתלות שיניים מבוצעות במרפאה זו כבר מאז שנת 2000 והניסיון המצטבר הוא רב, כולל בניות עצם מורכבות למחוסרי עצם לפני השתלות שיניים, הרמת סינוס בראשון לציון, וטיפולי שיניים תחת טשטוש קל לפחדנים.

 • דר' מאיר אבירם
  דר' מאיר אבירם

  רופא שיניים בוגר הדסה ירושליים, 1991. בעל תואר ברפואת שיניים D.M.D מטעם האוניברסיטה העברית, ותואר M.P.A מטעם אוניברסיטת קלארק. עבר הכשרה נוספת בביצוע השתלות שיניים, כולל השלמת שיניים חסרות ביום אחד, ובעל תואר "DIPLOMATE" של העמותה הבינלאומית להשתלות. תואר זה מוכר בגרמניה ופלורידה כהתמחות בהשתלות שיניים, אך לא בישראל.
  1991-1996 פיקד על מרפאות שיניים במסגרת העתודה האקדמית בצה"ל.
  1996-2004 סגן מנהל רפואי בסניף רמת-גן ומנהל רפואי בסניף חולון של מכבי.
  כיום מנהל מרפאות 'טיפול בחיוך', מרצה בינלאומי בתחום השתלות השיניים ומפתח שתלים ומכשירים חדשניים עם מגוון חברות.
  מחבר הספר: איך לחסוך כסף אצל רופא השיניים - המדריך המלא! והספר: האם אתה סובל מתותבות - המדריך ללעיסה טובה יותר! הנמכרים באתר אמזון בארה"ב.
  אחד ממיעוט רופאי שיניים בישראל המוסמך ע"י משרד הבריאות בביצוע טיפולי שיניים תחת טשטוש והרדמה מלאה.


  ד
  ד"ר רוני טוביה

  רופא שיניים בוגר מחזור 2010 ב"הדסה" ירושלים. בעברו מדריך סטודנטים ב"הדסה" במחלקה לשיקום הפה.
  מבצע השתלות, השתלות מורכבות ושיקום מורכב על שתלים. מאושר עי משרד הבריאות לביצוע השתלות שיניים תחת טשטוש והרדמה מלאה.


  דר' רבקה אבנד
  דר' רבקה אבנד

  רופאת שיניים בוגרת הדסה ירושלים משנת 1983, עברה הכשרות רבות בתחום שיפור החיוך ושיקום אסתטי.
  אחראית משרד הבריאות במרפאה


  דר גבריאל מזרחי
  דר גבריאל מזרחי

  מומחה למחלות חניכיים ומבצע השתלות שיניים


  דר גיא שרפי
  דר גיא שרפי

  מומחה לכירורגיה פה ולסת בוגר 'הדסה' ירושלים


  דר' מאיר דביקו
  דר' מאיר דביקו

  כירורג פה ולסת בוגר 'הדסה' ירושלים


  דר' דני בוכשטב
  דר' דני בוכשטב

  מתמחה בטיפולי שורש באוניברסיטת תל אביב


  ד
  ד"ר רחל שמעון

  רופאת שיניים בוגרת הדסה, מתמחה בטיפולי שורש.


  גב' נטלי שופס
  גב' נטלי שופס

  שיננית מוכרת בעלת תואר RH
  מטעם אוניברסיטת תל-אביב


  גב' אירנה גוליאמוב
  גב' אירנה גוליאמוב

  שיננית מוסמכת RDH


  גב זהבה שרעבי
  גב זהבה שרעבי

  שיננית מוסמכת RDH


  גב' אורית בן-הרוש
  גב' אורית בן-הרוש

  שיננית מוסמכת RDH


  גב' סבטלנה קרמבירובה
  גב' סבטלנה קרמבירובה

  סייעת אחראית


  גב' רחל גטהון
  גב' רחל גטהון

  סייעת


  גב' זאנה שרמקו
  גב' זאנה שרמקו

  סייעת.


  עדי זכאי
  עדי זכאי

  סייעת


  לבנה כהן
  לבנה כהן

  מנהלת אדמיניסטרטיבית


  גב עופרה קריטי
  גב עופרה קריטי

  אחראית כספים וביטוח


  גב זלדה ספקטורמן
  גב זלדה ספקטורמן

  מזכירת קבלה


  גב' שושי כהן
  גב' שושי כהן

  מזכירת קבלה.


  גב' אילנה גולן
  גב' אילנה גולן

  מתאמת לקוחות

 • בדיקות וצילומים חינם! לקוחות המרפאה זוכים לבדיקות וצילומים חינם. לכל החיים…

  לא מדובר כאן במבצע חד-פעמי, כי אם בפילוסופיית שירות. אנו מעונינים כי לקוחותינו ירגישו נח לבא, להיבדק באופן תקופתי, ולהתייעץ בכל נושא, ללא עלות כספית, וללא מחויבות. אחת לחצי שנה מזכירתנו תתקשר אליך, ותזמן אותך לישיבת תחזוקה חצי שנתית, בה הבדיקה והצילומים הם חינם. גילוי מוקדם של חורים ודלקות עשוי למנוע הרבה עוגמת נפש, ולחסוך לך הוצאה כספית מיותרת.

  צילום פנורמי ו CT דיגיטלי: במרפאה מצלמה לביצוע צילום פנורמי ו CT דיגיטלי, ואנו מספקים את הצילומים הנ"ל חינם וללא התחייבות, בניגוד למכוני צילום שם עולים צילומים כאלה מאות שקלים. מרפאתנו היא אחת הבודדות באזור המחזיקה מצלמה כזו ולא מטרטרת אותך למכון צילומים.

  חבר מביא חבר – הפנית אלינו לקוח? אנו אסירי תודה! קודם כל, תודה על הבעת האמון הגדולה ביותר שיכולת לתת לנו. אנו נעשה כל מאמץ, על מנת שהרגשת הביטחון והטיפול האיכותי שקיבלת אצלינו, תינתן גם לחבר, לקרוב המשפחה או למכר מהעבודה שהפנית אלינו. בהמשך אנו מעוניינים "לצ'פר" אותך…איך בדיוק? שאל במרפאה איך אנחנו מתייחסים ל VIP, ומה הבונוסים המידיים ללקוחות שמפנים אלינו חברים. אנא באמת יודעים להראות את ההערכה שלנו כלפיך! ושוב… תודה!

  מימון חוץ בנקאי עד 60 תשלומים

  אנו עובדים עם מספר חברות שיכולות לאפשר לכן מימון עד 60 תשלומים. חברת 'מימון ישיר' מציעה מימון ופריסה ל-12 עד 60 תשלומים. בנק ירושליים מציע ללקוחות כל הבנקים פריסה דומה. למרפאתנו הסכם עם חברות אלו, המאפשרות לך לפרוס את התשלומים בגין תכנית הטיפול שלך עד 60 תשלומים!!!

  התשלומים מבוצעים בהוראת קבע בבנק, ונושאים ריבית. לא מדובר בעסקת תשלומים רגילה, העשויה להעיק על מסגרת האשראי שלך בבנק או על כרטיס ארשאי, אלא חיוב אחד בלבד, אחת לחודש. ניתן לפרוע את ההלוואה ללא קנס בכל שלב. בשיטה זו תוכל להחזיר לעצמך את התפקוד והיופי של פה מושלם, ולשלם בעבור הטיפולים באופן דחוי, מבלי שהמצב יתדרדר.

  תעודת אחריות חתומה! לא כל מרפאה יכולה! במרפאתנו תקנים מחמירים לאיכות, בדומה למקובל בתקן 9002 ISO. לפי מחקרים, הסיכוי של גשר או כתר לשרוד בטווח של 10 שנים עומד על 82%, בעוד ש 92% מהשתלים ישרדו גם 10 שנים. תותבות מומלץ להחליף אחרי 6 שנים. בסטטיסטיקות פנימיות של מרפאתנו גילינו עובדה מפתיעה (או אולי לא כל כך מפתיעה…): אחוז החזרה שלנו על עבודות עומד על 0.8% בלבד ב-7 השנים האחרונות! זה נתון המצביע על 99.2% הצלחה! משמעותית טוב יותר מהממוצע המחקרי. אנו תולים את הצלחתנו בניסיון הרב של הרופאים, ובתהליכי הבקרה והשירות שהנהגנו במרפאה. בהתאם אנו מציעים לך 110% אחריות על שביעות הרצון שלך ל-5 שנים. אינך מרוצה מהכתרים שנמסרו לך? אנו נעשה שמיניות באוויר כדי לשנות, להחליף ולשפר עד שתהיה מרוצה, ואם לא הצלחנו, בצע במקום אחר, החזר לנו את שלנו ותקבל את מלוא כספך חזרה פלוס 10% נוספים מאיתנו כפיצוי.אנחנו עד כדי כך בטוחים ביכולתנו.

  מה אומר החוק?

  * חוקי הגנת הצרכן מחייבים לתת אחריות על מוצר או שירות לשנה אחת בלבד! **הוראות משרד הבריאות אוסרות על רופאי שיניים להבטיח הצלחה של טיפולי שיניים.

  הסיבה לכך נעוצה בחוסר היכולת לשלוט על התהליכים הביולוגיים של גופך. לא לך ולא לרופא השיניים אין שליטה עליהם, כך שלפעמים, גם עם הכוונות הטובות ביותר, טיפולים עשויים להיכשל. אז למה זה שונה אצלנו? קודם כל, כי אנחנו בני אדם. גם אנחנו לא היינו מוכנים להשקיע כסף אם אין לנו ביטחון כל שהוא בהצלחת הטיפול. נכון, אסור לנו להבטיח לך 100% הצלחה על הטיפול, אבל אנחנו כן יכולים להבטיח לך 110% אחריות על שביעות הרצון שלך מהטיפול.

  בהתאם, החלטנו להעניק תעודת אחריות חתומה ל-5 שנים על כל הכתרים ,הגשרים והשתלים ו 3 שנים על תותבות. כשאתה פונה לרופא שיניים, בדוק! האם הוא נותן אחריות, ולכמה זמן. אם הוא נותן אחריות לכל החיים, זה לא נשמע אמין, ורצוי להיזהר. שום דבר לא מחזיק לנצח. בכל מקרה, בקש את האחריות בכתב. אל תהיה מופתע אם רופא השיניים יתחיל בשלב זה לגמגם…

  אצלנו זה שונה! במקרה וטיפול שלנו ייכשל, אנחנו נחזור עליו מידית, ללא ויכוחים, ללא אותיות קטנות, ויש לך תעודה חתומה שתוכיח זאת. רפואת שיניים אחראית, שירותית, השורדת לטווח ארוך, ומגובה בהתחייבות חתומה שלנו.

 • הנחיות למבוטחים – טיפול בחיוך

  במרפאת 'טיפול בחיוך' אנו עובדים במסגרת תביעות אישיות עם כל חברות הביטוח (הראל-שילוח, כלל, הפניקס, איילון, מנורה דקלה או מגדל). אנו נשמח לתת לך שירות אופטימלי, הנחה של 20% (!!!) מהמחירון הרגיל שלנו, נמלא בעבורך את הטפסים, נשיג לך אישורים, ונגיש בעבורך את התביעות. כך תוכל ליהנות משירות מצוין, ומרפואת שיניים איכותית, וכל זאת בלי להרגיש כי "התפשרת" על רופא שיניים שלא מצא חן בעיניך. זה אומר שצריך לשלם לנו (מחיר מופחת), ואז אנו דואגים שתקבל החזר מחברת הביטוח בתוך כ-45 יום.